Rate this post
این پست درباره بازی پاسور بت یک می باشد. بت یک برای کاربران خود بازی های متوعی را به سایت افزوده است که می توانید در حین لذت بردن از بازی ها پول خود را نیز افزایش دهید. در این پست نیز به برسی بازی پاسور با یک betyek خواهیم پرداخت. در ادامه این مطلب با مجله بت یک همراه باشید.

پاسور بت یک

پاسور بت یک

بازی پاسور یا همان 11 یکی از محبوب ترین بازی ها در میان کاربران ایرانی می باشد. اگر شما هم از طرفداران این بازی هستید می توانید وارد کازینو آنلاین سایت بت یک bet yek شده و تجربه ای جذاب تر از این بازی را بصورت آنلاین داشته باشید.

در این بازی توسط دیلر برای هر بازیکن چهار کارت داده شده و چهار کارت نیز بر روی میز قرار داده می شود. اگر جمع اعداد کارت و یا کارت های روی زمین با کارتی که در دست شما می باشد 11 شود شما می توانید کارت ها را بردارید. راه دیگر برداشتن کارت های روی میز استفاده از سرباز می باشد که بجز کارت شاه و ملکه می توانید تمام کارت های روی میز را بردارید.

کارت های شاه و ملکه نیز با کارت های مشابه خود جمع آوری می شود. پس از تمام شدن چهار کارت همه بازیکن ها دوباره در بین بازیکنان کارت پخش شده و بازی تا اتمام کارت ها ادامه خواهد داشت.

اگر بر روی میز تنها یک کارت باقی مانده باشد و شما بتوانید آن کارت را با کارتی که در دست دارید بردارید سور نامیده شده و دارای 5 امتیاز می باشد. پس از پایان بازی امتیازات هر بازیکن شمرده می شود و هر کسی که امتیاز بالاتری داشته باشد پیروز بازی خواهد بود. امتیاز کارت ها در بازی پاسور بت یک Bet Yek بصورت زیر می باشد:

⭐️ سور 5 امتیاز
⭐️ 10 خشت 3 امتیاز
⭐️ 2 خاج دو امتیاز
⭐️ سرباز 1 امتیاز
⭐️ آس 1 امتیاز 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید